מגשי אירוח יוקרתיים עשירים בפירות יבשים איכותיים

פירות יבשים איכותיים באמת יכולים להיות פינוק נהדר – לכל אורך השנה. אמנם כולנו נתקלנו במגשי פירות יבשים שרלוונטיים רק בט”ו בשבט ואולי פחות מצטיינים בתחומי המראה והאיכות, אבל אצלנו הפירות היבשים הם יצירת אמנות וכל מי שמקבל לביתו מגשי אירוח שיצרנו יכול להעיד שהם פשוט נחטפים (וגם מצטלמים נהדר לאינסטגרם). הפירות מגיעים בשילוב של אגוזים שמוסיפים פריכות, עניין ומליחות לכל העניין ומאפשרים לכל אחד ליצור את הנשנוש המושלם עבורו.

פרי סטייל שמים דגש רב על איכות הפירות ומגישים ללקוחותינו מגשי אירוח מעוצבים הכוללים פירות יבשים מובחרים מכל הסוגים שמושלמים לכל החגים, אירוע מיוחד או כי סתם בא לך לפנק מישהו שאתה אוהב. לנו בפרי סטייל חשוב מאוד שכל מגש יעמוד בסטנדרטים גבוהים של הגשה ועיצוב ולכן כל הפירות היבשים שלנו מוגשים במגשים יוקרתיים, מעוצבים ומתוכננים היטב שיהיה לכם או ליקיריכם חם בלב.

סוגי המגשים לבחירה

מגש Small

מגש פירות יבשים קטן

130₪

מגש Medium

מגש פירות יבשים בינוני

180₪

מגש Large

מגש אירוח גדול

220₪

מגש פרימיום

מגש אירוח פרימיום

320₪

מגש אקזוטי

180₪

מגשי פירות יבשים בהתאמה אישית

אנחנו יודעים שלכל אחד יש העדפה שונה ותקציב שונה ולכן מציעים מבחר נאה של מגשי פירות יבשים. תוכלו לבחור בין מבחר גדלים -לפני שאתם מזמינים כדאי שתחשבו אם אתם מעוניינים במגש שיאכלו מיידית או כזה שימשיך לפנק גם מספר ימים לאחר הענקת המתנה. המגשים שלנו מושלמים לישיבות עסקים, לאורחים מיוחדים, או לקרובים שאתם אוהבים.

אנחנו בפרי סטייל ידועים בעיקר בזכות מגשי הפירות הטריים והרעננים שלנו, אבל לצד ההצלחה של סלסלות פירות הטריים, הניסיון מלמד שכיף לתת ולקבל מגשי פירות יבשים ואגוזים. אם תהיתם כיצד לשדרג את משלוח הפירות הטריים שלכם ואתם רוצים להעניק גם משהו שישאר לאורך זמן רב – מגשי הפירות היבשים הם אופציה מעולה.

 

להזמנת משלוח של פירות יבשים המגיעים במגשי אירוח מפנקים חייגו: